Staropramen představil nové logo a slogan. I s jazykovou chybou

Pivovar Staropramen dnes na své facebookové stránce představil fanouškům poprvé nové logo. To je doplněno o nový slogan, který zní „Jeden za všechy, všichni na jedno.“ Staropramen zveřejnění loga doplnil komentářem „Staropramen změnil štýlo! Fanoušci, jak se vám líbí nové logo? Sluší nám to?“

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Staropramen - nové logo - 2012

Nové logo pivovaru Staropramen představené v lednu 2012

Pivovar Staropramen dnes na své facebookové stránce představil fanouškům poprvé nové logo.

To je doplněno o nový slogan „Jeden za všechy, všichni na jedno“. Staropramen zveřejnění loga doplnil komentářem „Staropramen změnil štýlo! Fanoušci, jak se vám líbí nové logo? Sluší nám to?“

Reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat, ale už první nich napověděly, že ne vše je zcela v pořádku. V oficiálním vizuálu loga se sloganem totiž zřejmě chybí ve slově „všechy“ písmeno „n“.

Pod příspěvkem představujícím nové logo se ihned začaly hromadit komentáře jako „chybí vám tam písmeno…“, „co sou to všechy?“, „jestli to je naschvál, tak to dobrý neni“ nebo „trochu retardovaný logo“.

Nové logo včetně doplňujícího sloganu je nyní i „profilovým“ fotem oficiální facebookové stránky Staropramenu. Co pivovar pro nápravu zřejmé chyby podnikne se nechme překvapit.

AKTUALIZACE: Staropramen několik hodin po zveřejnění smazal veškeré zmínky o novém logu včetně komentářů uživatelů. Více se k události zatím nevyjádřil.

-red-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Staropramen představil nové logo a slogan. I s jazykovou chybou”

  1. […] Staropramen své nové logo se sloganem už před několika dny představil Fanouškům na Facebooku. Kvůli pravopisné chybě ale nový vizuál po chvíli stáhl. Čtěte také: Staropramen představil nové logo a slogan. I s jazykovou chybou […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.