Svatomartinská vína také v iPhonu. Průvodce si stáhnete již od 11. 11.

Svatomartinské víno představuje na jedné straně propojení s historií a tradicemi v podobě svatomartinských hodů a gastronomie, ale na straně druhé znamená po všech stránkách moderní trend

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Sklenice vína

Svatomartinské víno představuje na jedné straně propojení s historií a tradicemi v podobě svatomartinských hodů a gastronomie, ale na straně druhé znamená po všech stránkách moderní trend. Současný rozměr do pití nejen Svatomartinského vína přináší aplikace Sommelier pro chytré telefony iPhone.

Zdarma už od pátku v Appstore

Aplikace je šikovný průvodce moravskými a českými víny a jejich optimálními kombinacemi s jídly. Uživatelé tak budou mít neustále po ruce rádce při výběru, servírování a volbě vína k jídlu a jídla k vínu, včetně detailních popisů odrůd pěstovaných na Moravě a v Čechách. Aplikace bude obsahovat také odkaz na všechna letošní Svatomartinská vína a bude stylově od 11. 11. 2011 zdarma ke stažení v Appstore.

Čtěte také: Svatomartinské víno přichází už v pátek, připraveny jsou 2 miliony lahví

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.