Tatranský čaj TATRATEA představil 5 nových příchutí

Slovenská likérka Karloff představila nové příchutě tatranského čaje, nově nazývaného TATRATEA. Stalo se tak na konci června na výstavě VINEXPO v Bordeaux…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
TATRATEA - II. řada

Zleva: TATRATEA 27% Acai & Aronia Liqueur; 17% Milk & Tea Liqueur; a 7% Hibiscus & Red Tea Liqueur

TIP: Kupte Tatranský čaj TATRATEA ve všech příchutích na e-shopu Alkohol.cz

Slovenská likérka Karloff představila nové příchutě tatranského čaje, nově nazývaného TATRATEA. Stalo se tak na konci června na výstavě VINEXPO v Bordeaux. Jak budou novinky distribuovány do prodejní sítě výrobce zatím neuvedl.

Pět nových příchutí TATRATEA

Mezi 5 nově představených variant tatranského čaje patří:

  • TATRATEA 17% Milk & Tea Liqueur (mléko a čaj; likér)
  • TATRATEA 27% Acai & Aronia Liqueur (peckovité ovoce acai rostoucí na palmách a ovoce aronie zvané též černý jeřáb; likér)
  • TATRATEA 37% Hibiscus & Red Tea Liqueur (ibišek a červený čaj; likér)
  • TATRATEA 35% Herbal Tea Digestif (bylinný čaj; digestiv)
  • TATRATEA 35% Tea Bitter (hořký čaj)

První tři uvedené uznačuje výrobce jako II. sérii, zbylé dva jako zdravou sérii (neobsahují cukr) tatranského čaje.

Druhá série TATRETEA

„V ikonické lahvi, v nových barevných provedeních, s novými svěžími a ovocnejšími příchutěmi – takto lze stručně popsat nové produkty z II. série TATRATEA. Zatímco I. série byla více čajová a méně ovocná, II. série je právě naopak více ovocná a méně čajová. Tyto dvě série TATRATEA se harmonicky doplňují a vytvářejí důmyslnou souhru,“ uvedl výrobce k novým variantám tatranského čaje.

Nová zdravá série TATRATEA

Karloff zároveň posouvá hranice možného a na trh uvádí novou zdravou edici TATRATEA bez cukru – TATRATEA 35% Herbal Tea Digestif a TATRATEA 35% Tea Bitter. Oba produkty jsou čajovo-bylinné digestivy obohacené o extrakty ze stévie a fíků. Jelikož zdravá série má blahodárné ovlivňovat zdraví, budou její výrobky imponovat ne tak chutí jako svým účinkem, tvrdí výrobce.

Doplnění stávající řady TATRATEA

Nové varianty tatranského čaje doplní 6 stávajícíh příchutí z „I. série“, které jsou nyní na trhu. Patří mezi ně TATRETEA 22% Coconut (kokosový ořech, s bílým čajem), TATRETEA 32% Citrus (citron), TATRETEA 42% White (broskev, s bílým čajem), TATRETEA 52% Original, TATRETEA 62% Goralský (lesní ovoce), TATRETEA 72% Zbojnický (Original s menším množstvím cukru a větším obsahem alkoholu).

Tatranský čaj sklidil v minulých letech mnohá ocenění za svůj unikátní design: lahev ve formě čajové termosky s embosovaným (vystouplým) logem. Čtěte také: Tatranský čaj TATRATEA boduje s novým designem láhve

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Tatranský čaj TATRATEA představil 5 nových příchutí”

  1. […] Tatranský čaj TATRATEA představil 5 nových příchutí […]

  2. David Omrai napsal:

    Dobrý den,mám zájem o TATRATEA 37% Hibiscus & Red Tea Liqueur ale nedaří se mi ho nikde koupit,je nějaká možnost ho u vás objednat? Děkuji Omrai

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.