Televizní pořad Vinařská odyssea již brzy na TV Barrandov

Nový dvanáctidílný televizní pořad o víně a všem s ním spojeném uvede TV Barrandov poprvé 5. března 2011. Jeho hlavními tvůrci jsou režisér Zdeněk Troška a vinař Miroslav Kovács…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Tvůrci pořadu Vinařská odyssea

Nový dvanáctidílný televizní pořad o víně a všem s ním spojeném uvede TV Barrandov poprvé 5. března 2011. Jeho hlavními tvůrci jsou režisér Zdeněk Troška a vinař Miroslav Kovács.

Vznik pořadu Vinařská odyssea začal na úplně jiném projektu. Při natáčení filmu Doktor od Jezera hrochů se potkali producentka Dana Voláková, režisér Zdeněk Troška a vinař Miroslav Kovács a dohodli se na spolupráci.

Natáčení filmu bylo dlouhé a tak se ve volných chvílích naskytl prostor pro diskuze o víně. Díky tomu vznikl nápad o něm natočit populárně-poznávací pořad, který lehkou a neformální formou představuje české a moravské vinařské oblasti, prezentuje vína a vybrané pokrmy, seznamuje s tím, jak se víno vyrábí, jak se k vínu chovat a jak ho poznávat.

Premiérové uvedení pořadu Vinařská odyssea vysílá TV Barrandov od soboty 5. 3. 2011 ve 12.15 hod a reprízu následující úterý od 13.00 hod. Další díly uvede každý následující týden v obdobném čase.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Televizní pořad Vinařská odyssea již brzy na TV Barrandov”

  1. […] Jedním z hostů bude také známý moravský vinař Miroslav Kovacs, který s režisérem Zdeňkem Troškou dokončil natáčení netradičního naučně-zábavného dokumentu z vinařského prostředí s názvem Vinařská odyssea, jenž by se měl letos objevit v některé z českých televizí. Čtěte také: Televizní pořad Vinařská odyssea již brzy na TV Barrandov […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.