Thumper – americká picí hra

Možná jste v nějakém z amerických filmů viděli hru Thumper. Ke hraní je potřeba větší skupinka lidí a nějaký alkohol. Obvykle se hra hraje s pivem, odvážnější mohou zkusit panáky něčeho ostrého…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pití piva

Možná jste v nějakém z amerických filmů viděli hru Thumper. Ke hraní je potřeba větší skupinka lidí a nějaký alkohol. Obvykle se hra hraje s pivem, odvážnější mohou zkusit panáky něčeho ostrého.

Pravidla Thumper nejsou vůbec složitá, nicméně hra je s postupem času více a více náročnější na koncentraci, protože, jak to u picích her bývá, prohravší je vždy potrestán napitím alkoholu. Hra začíná tím, že se posadíte se svými přáteli ke stolu a před sebe si samozřejmě položíte sklenku nějakého alkoholického nápoje. Nejznámější postup jak hrát spočívá v tom, že si každý hráč připraví své znamení, a to všem ostatním nejdříve představí. Znamení musí být dobře zapamatovatelné – například to může být ukázání „paroháče“ na rukou, chycení se za uši a vypláznutí jazyka nebo cokoliv jiného vás napadne. Důležité je zapamatovat si, které znamení ke komu patří.

Poté všichni začnete střídavě rukama bušit do stolu, jako byste se snažili bubnovat, a to všichni stejně. Hra by měla správně začít nějakým pokřikem, jako například: „Co hrajeme? Thumper!“ To je samozřejmě na vaší kreativitě. První hráč přestane tlouct do stolu (ostatní ale pokračují), ukáže své znamení, přidá znamení někoho dalšího a pokračuje v bušení do stolu. Hned na to by měl „majitel“ ukázaného znamení své gesto zopakovat a ukázat znamení dalšího. Takto hra pokračuje. Kdo se splete, musí se napít. Poté hra může pokračovat dál. Takže příjemnou zábavu!

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Thumper – americká picí hra”

  1. […] Čtěte také: Thumper – americká picí hra […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.