Nápoj Alcohol Killer, odbourávající alkohol v krvi, je k dostání v Česku

Tento rok v létě expandoval i na český trh celosvětově známý nápoj Alcohol Killer, který výrazně urychluje odbourávání alkoholu z krve i dechu. Tento 100% funkční nápoj vyvinula jako první na světě společnost SpaceLAB s.r.o. a v současné době jej můžeme najít na všech kontinentech…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Alcohol Killer

Alcohol Killer

Tento rok v létě expandoval i na český trh celosvětově známý nápoj Alcohol Killer (v česku také známý jako „Alkohol Killer“), který výrazně urychluje odbourávání alkoholu z krve i dechu. Alcohol Killer vyvinula jako první na světě společnost SpaceLAB s.r.o. a v současné době jej lze najít na všech kontinentech světa, včetně tak náročných trhů, jakými jsou USA, Japonsko či Austrálie.

V České republice se stala výhradním distributorem nápoje Alcohol Killer společnost Killer Drinks, s.r.o. a momentálně je k dostání na e-shopu firmy a na vybraných společenských akcích. Cena nápoje Alcohol Killer je v rámci zaváděcí kampaně za balíček 3 nápojů nastavena na 165 Kč.

Nápoj Alcohol Killer vznikl na základě vědeckých studií a jeho cílem je boj proti negativním účinkům alkoholu. Kromě dle výrobce 100% funkčnosti je založený i na vysoce přírodní bázi a jeho hlavní ingrediencí jsou bylinky a alpská voda z Rakouska. Alcohol Killer je jediný funkční drink, jehož účinky proti placebu potvrdila i nezávislá laboratoř Expertox (USA).

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.