Vánoční tipy pro milovníky whisky: chladící kameny i dárková balení

Zanedlouho tu jsou Vánoce a vám dochází inspirace při výběru vánočních dárků pro své nejbližší? Potěšte je něčím, co mají rádi a zároveň jim k tomu přidejte ještě něco navíc…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Ballantine's - chladící kameny

Whisky Ballantine's s chladícími kameny

Zanedlouho tu jsou Vánoce a vám dochází inspirace při výběru vánočních dárků pro své nejbližší? Potěšte je něčím, co mají rádi a zároveň jim k tomu přidejte ještě něco navíc.

Společnost Jan Becher – Pernod Ricard pro letošní vánoční svátky připravila speciální dárková balení s mnoha novinkami, se kterými budete ve svém okolí jistě sklízet úspěch.

Whisky ambasadoři poradí, k lahvím přidají dárek

Pokud v termínu 9. a 10. prosince a 16. a 17. prosince od 11.00 do 19.00 hodin navštívíte vybrané Globusy (například v Praze, Pardubicích, Brně, Ostravě a jinde), potkáte v oddělení s alkoholem školené Whisky abasadory. Ti vám vysvětlí, co je whisky, jak se pije a také se dozvíte, jaké jsou rozdíly mezi skotskou, irskou, americkou whisk(e)y.

Každý, kdo zakoupí v rámci této akce lahev kvalitní whisk(e)y, například Jameson, Ballantines, Chivas Regal, The Glenlivet nebo Four Roses, obdrží originální dárek – chladící kameny Whisky Stones. Whisky Stones jsou stylové kostky z přírodní žuly, které vydrží chladit nápoj déle než led a zbytečně ho neředí. Podrobnosti o akci naleznete na www.w-o-w.cz

Ballantines - vánoční balení

Ballantine‘s v dárkovém balení

Dárkové balení Ballantine’s určitě potěší každého muže, který si rád vychutná kvalitní skotskou whisky.

Dárkovou kazetou s originálními Ballantine’s skleničkami uděláte jistě radost i jejich něžnějším polovičkám, které si tuto jemnou, zlatavě hřejivou tekutinu v poslední době také velmi oblíbily.

Doporučená maloobchodní cena je 389 Kč.

Chivas Regal - vánoční balení

Chivas Regal ve vánočním balení

Super prémiová skotská whisky by neměla chybět v žádné domácnosti, kde vědí, jak má chutnat ta nejlepší skotská whisky.

Chivas Regal se vyznačuje vytříbeně jemnou chutí čtyřiceti nejlepších jednodruhových whisky a její ochutnávka je tedy velkolepým zážitkem, který k výjimečným příležitostem, tedy i k Vánocům, patří. Na trhu se objeví nové designové vánoční balení Chivas Regal (0,7l) spolu s dvěma skleničkami.

Doporučená maloobchodní cena je 949 Kč.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.