Vítejte na Alkoholia.cz, prvním webu o alkoholu na českém internetu

Unikátní projekt na českém internetu, informační portál Alkoholia.cz, byl oficiálně spuštěn ve středu 7. 7. 2010…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Unikátní projekt na českém internetu, informační portál Alkoholia.cz, byl oficiálně spuštěn ve středu 7. 7. 2010. Přinášet bude aktuality a zajímavosti ze světa „dobrého pití“, návody k jeho konzumaci i rady, jak se zachovat po jeho nadměrném užití. Chybět nebude databáze míchaných alkoholických nápojů ani katalog piv, vín a destilátů.

Alkoholia.cz je prvním komplexním webem obdobného typu v Česku. „Myšlenka na vytvoření projektu přišla poprvé přibližně před rokem a půl. Nápad vznikl na základě absence serveru, který by se podobným tématem úzce zabýval. Do teď bylo možné nalézt několik článků na toto téma na obecných zpravodajských serverech nebo hobby magazínech, ucelenější web ale na internetu chyběl. Přitom alkohol pije téměř každý, a to i několikrát do týdne“ přiblížil vznik portálu jeho manažer Lukáš Morávek.

Spuštění nového internetového portálu Alkoholia.cz předcházela intenzivní šestiměsíční příprava. Nyní se o jeho provoz stará hlavní tříčlenný tým s několika externisty. Obsah webu se brzy začne rozšiřovat o další informace, ke spuštění se připravují i zcela nové sekce.

„Věřím, že si web návštěvníci oblíbí a budou se rádi vracet. Už teď pro ně připravujeme spoustu nových informací, které budou stát za přečtení“ dodal Morávek.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.