Vizovické Trnkobraní 2013 se koná v srpnu. Nabídne pálenky i kulturu

Letošnímu již 46. ročníku festivalu Vizovické Trnkobraní bude opět patřit předposlední prázdninový víkend od 23. do 25. 8. 2013. Hlavní festivalový program bude již tradičně probíhat…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Panáky alkoholu

Letošnímu již 46. ročníku festivalu Vizovické Trnkobraní bude opět patřit předposlední prázdninový víkend od 23. do 25. 8. 2013. Hlavní festivalový program bude již tradičně probíhat v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Program Trnkobraní v ulicích Vizovic potom v sobotu zahájí oblíbený Štěpský jarmark a vyvrcholí v neděli bohatými kulturními akcemi na několika místech ve městě.

Bohatý doprovodný prorgam

Stejně jako v předchozích letech se budou i letos hudební vystoupení festivalu odehrávat na dvou scénách. Návštěvníci se mohou těšit na české a slovenské hvězdy zvučných jmen, jako jsou kapely Kryštof, Chinaski, No Name, UDG, Charlie Straight, Pražský výběr nebo Čechomor. Hudební program nově rozšíří také program divadelní.

Další novinkou 46. ročníku festivalu je rovněž kinokavárna, která nabídne promítání filmů s odlehčenou, letní a hudební tématikou, například Rok ďábla, Indiánské léto či Polski film. „Nebudou však chybět ani divácky atraktivní momenty festivalu, k nimž patří nepochybně i souboj v pojídání švestkových knedlíků,“ dodala Markéta Matějčná ze společnosti Rudolf Jelínek.

Vstupenky na Vizovické Trnkobraní 2013 je možné zakoupit již nyní v síti Ticketstream, v předprodeji za zvýhodněné ceny. Více o festivalu naleznete na webu www.vizovicketrnkobrani.cz.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.