Vodka s příchutí čokolády s malinou je novinkou na českém trhu

Oblíbená ruská vodka Stolichnaya přichází na český trh s novou netradiční příchutí: čokoláda s malinou. Netradiční vodka s 37,5 % obj. alkoholu je v Česku k dostání od května…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Stolichnaya Chocolat Razberi

Stolichnaya Chocolat Razberi

Oblíbená ruská vodka Stolichnaya přichází na český trh s novou netradiční příchutí: čokoláda s malinou. Netradiční vodka s 37,5 % obj. alkoholu je v Česku k dostání od května.

Čtěte také: Vodka s příchutí žužu a šlehačky je hitem v USA

Stolichnaya (také známá jako Stoli) tak doplňuje svou řadu ochucených vodek o novou variantu. Dosud bylo v Česku možné sehnat příchutě Pomeranč, Jablko, Malina, Divoká višeň, Citron a Vanilka. Vodka Stolichnaya nabízí i další příchutě, které ale nejsou snadno dostupné na českém trhu. Mezi výjimečnější z nich patří Chilli nebo Med.

Stolichnaya Chocolat Razberi se prodává v láhvi o objemu 0,7l a např. v internetovém obchodě Alkoobchod.cz je její běžná cena 318 Kč.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Vodka s příchutí čokolády s malinou je novinkou na českém trhu”

  1. […] Čtěte také: Vodka s příchutí čokolády s malinou je novinkou na českém trhu ▼ PARTNER if (slevomat) { // set params slevomat.params.size = '550.400'; slevomat.params.city = 'auto'; slevomat.params.category = '4'; slevomat.params.AID = '10856450'; slevomat.params.PID = '5324005'; slevomat.params.encoding = 'utf-8'; slevomat.params._random = false; // initialize slevomat.load(window, 'load', slevomat.init); } […]

  2. […] Čtěte také: Vodka s příchutí čokolády s malinou je novinkou na českém trhu […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.