Výrobní centrum Bohemia Sektu láká stále více návštěvníků

Bohemia Sekt Centrum se stává cílem pro turisty. V roce 2011 zavítalo do společnosti Bohemia Sekt rekordních 6215 návštěvníků, což je oproti předchozímu roku nárůst o 41 procent…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Bohemia Sekt

Bohemia Sekt Centrum se stává cílem pro turisty. V roce 2011 zavítalo do společnosti Bohemia Sekt rekordních 6215 návštěvníků, což je oproti předchozímu roku nárůst o 41 procent.

„Jde o důkaz toho, že zájem o naše produkty stále roste,“ řekl marketingový ředitel Martin Fousek. „Lidé si naše sekty oblíbili a logicky je zajímá, kde se skrývá tajemství jejich výjimečnosti.“

Zájem o prohlídky roste už šestým rokem po sobě. Bohemia Sekt Centrum vzniklo před šesti lety a hned první rok ho navštívilo 1747 lidí. Stalo se tradičním cílem turistických zájezdů tuzemských cestovních kanceláří, ale také exkurzí ze středních a vysokých škol se zaměřením na gastronomii a turismus.

Většinu návštěvníků společnosti tvoří Češi. V poslední době ale roste zájem o prohlídky ze strany zahraničních turistů. „Nejpočetnější národnostní skupinu tvoří tradičně občané Německa. Jezdí k nám ale také Američané, Rusové nebo Francouzi,“ uzavřel Martin Fousek.

Během exkurze mohou návštěvníci sledovat celou cestu výroby od sklepů až po adjustační linku. Dovědí se, jak vzniká z kvalitního klidného vína ušlechtilý sekt. Společnost nezapomíná ani na mimořádně oblíbené řízené degustace.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.