Whiskey Conora McGregora s názvem ‚Proper no. Twelve‘ láme rekordy

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Conor McGregor a whiskey Proper No. Twelve

Conor McGregor a whiskey Proper No. Twelve

Proper no. Twelve — whiskey, která láme rekordy v popularitě stejně, jako její vynálezce Conor McGregor v ringu.

Irský MMA bojovník a boxer Conor McGregor po 3 letech vývoje světu představil svou vlastní značku whiskey — Proper No. Twelve. Paradoxně je veřejnosti známa spíše pod již zlidovělým označením „Conor McGregor Whiskey“, nebo jen „McGregor Whiskey“ — ale to se nakonec dalo očekávat.

Whiskey Proper No. Twelve představuje blend kvalitních irských sladových a obilných whiskey, a oceňují ji — kromě typických McGregorových fanoušků, což nemusí být příliš překvapivé — i odborníci.

Whiskey Conora McGregora je destilovaná v kotlích z mědi pro dosažení jemné chuti, s nádechem vanilky, medu a dubového dřeva. Proper No. Twelve obsahuje 40 % alkoholu a prodává se nejčastěji v lahvích o objemu 0,7l.

Koupit ji můžete i v Česku, např. na největším e-shopu s alkoholem Alkohol.cz na stránce Proper No. Twelve 0,7l 40%. Aktuální cena Whiskey Conora McGregora na trhu je přibližně 799 Kč.

-sef-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Comments are closed.