Zamilovaní si oblíbili růžový Bohemia Sekt. Především na Valentýna

Růžový Bohemia Sekt se stává nápojem zamilovaných. Není žádnou náhodou, že právě „rosé“ oslovuje milence všech generací. Jeho lososově růžová barva je tradičním symbolem něhy a svěží ovocnost…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Bohemia Sekt Rosé

Bohemia Sekt Rosé

Růžový Bohemia Sekt se stává nápojem zamilovaných. Není žádnou náhodou, že právě „rosé“ oslovuje milence všech generací.

Bohemia Sekt rosé si oblíbili především milovníci svátku svatého Valentýna. A dokazují to také čísla z posledních let. „Prodej Bohemia Sektu rosé se za první dva měsíce roku 2011 zvýšil oproti stejnému období před rokem o neuvěřitelných 50 procent,“ řekl marketingový ředitel BOHEMIA SEKTU, Ing. Martin Fousek.

A nejde jen o náhodný výsledek z posledního roku. Tento trend se už totiž projevuje v posledních pěti letech. „Od té doby se prodej Bohemia Sektu rosé v prvních dvou měsících roku dokonce zečtyřnásobil,“ doplnil Ing. Martin Fousek.

Bohemia Sekt rosé, jak z předchozích čísel jednoznačně vyplývá, se stal tradičním valentinským nápojem. A má k tomu ideální předpoklady. Kromě láskyplné růžové barvy totiž ukrývá lahodné tajemství – ideální kombinaci Frankovky a Svatovavřineckého, kterou si všichni zamilují možná nejen na svatého Valentýna.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.