Bizarní pivo z vaginálních šťáv — modelka Amouranth z OnlyFans chystá pivní experiment

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo z vaginálních šťáv modelky Amouranth od pivovaru The Order of Yoni

Amouranth, královna internetu a její nekonvenční projekty

Amouranth, známá také pod svým jménem Kaitlyn Siragusa, se stala jednou z nejvýznamnějších streamerek a internetových osobností vůbec. Její měsíční výdělky se v přepočtu pohybují kolem 40 milionů českých korun. Její neuvěřitelná popularita však není založena pouze na kouzlu jejího vystupování, ale také na schopnosti vytvářet podivné produkty, které se prodávají jako po másle. Ať už jde o „láskové polštáře“ s její podobiznou ve stylu anime nebo skleněné nádoby s jejím… velmi specifickým obsahem, zdá se, že Amouranth nezná mezí, co je schopna nabídnout svým fanouškům.

Amouranth a její nečekaný pivot: Pivo s využitím vaginálních kvasinek

Její nejnovější podnikání však překonává dosavadní kuriozity. V rozhovoru pro Dexerto totiž Amouranth odhalila, že se spojila s polským pivovarem The Order of Yoni, aby vytvořila pivo, jehož klíčovou složkou budou kvasinky z jejího intimního prostředí. Ano, správně jste četli.

Jaký je proces výroby této neobvyklé pochoutky?

Zatímco Amouranth hovoří o využití jejích vaginálních kvasinek, stránka pivovaru The Order of Yoni poskytuje detailnější informace o procesu výroby. Podle nich gynekolog odebere vzorek od zúčastněných osob, který je následně převezen do laboratoře, kde jsou bakterie izolovány, vyčištěny, analyzovány a množeny. Nakonec jsou tyto bakterie použity k výrobě čisté kyseliny mléčné, která se používá při výrobě „Yoni piva“ a zanechává na patře „kyselou pachuť“.

Očekávání a cena piva

Amouranth si je jistá, že toto pivo se stane hitem mezi jejími fanoušky. To není překvapující, pokud vezmeme v úvahu úspěch, jaký měl její „páchnoucí výtvor“ v minulosti. Cena jednoho piva z vaginálních šťáv Amouranth má stát v přepočtu určitě více než 140 Kč (5 liber).

Kdy můžeme očekávat nový nápoj?

Zatím nejsou dostupné informace o tom, kdy by mělo toto nezvyklé pivo z vaginálních šťáv OnlyFans modelky Amouranth spatřit světlo světa, ale proces s pivovarem The Order of Yoni již začal, takže by to nemělo trvat příliš dlouho. Jedno je jisté: budeme očekávat s napětím, jak rychle se vyprodá poté, co bude k dispozici pro předobjednání.

-rai-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Comments are closed.