Absolut vodka uvede novinku s příchutí kávy a mandlí

Absolut rozšiřuje svou řadu originálních vodek o dvě nové příchutě. Novinkou bude Absolut Watkins s příchutí kávy, mandlí, karamelu a chilli a dále Absolut Wild Tea s kombinací černého čaje bezového…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Absolut vodka

Absolut rozšiřuje svou řadu originálních vodek o dvě nové příchutě. Novinkou bude Absolut Watkins s příchutí kávy, mandlí, karamelu a chilli a dále Absolut Wild Tea s kombinací černého čaje a bezového květu.

Nové příchutě budou v průběhu února 2011 uvedeny na americkém kontinentě, následně zamíří i do dalších zemí. Informace o prodeji nových variant vodek v České Republice společnost ale zatím nezveřejnila.

Absolut je třetí největší výrobce alkoholických nápojů ve světě. Kultovní vodka se proslavila především sérií originálních reklam, kterých od roku 1980 vzniklo již více než 1500. Absolut vodka je v současnosti k dostání ve více než třech desítkách variant.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.