Alkohol vylepší sex. Odbourá zábrany a utuží vztah

Snad každý to moc dobře zná – po alkoholu je chuť na sex větší. S přibývajícími skleničkami se nám opačné pohlaví zdá čím dál tím přitažlivější, cítíme se sebevědomější a naše flirtovací schopnosti jsou lepší. Nebo nám to tak přijde…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Žena a muž s vínem

Snad každý to dobře zná – po alkoholu je chuť na sex větší. S přibývajícími skleničkami se nám opačné pohlaví zdá čím dál tím přitažlivější, cítíme se sebevědomější a naše flirtovací schopnosti jsou lepší. Nebo nám to tak přijde.

Afrodiziakum, ale všeho s rozumem

Že je alkohol silné afrodiziakum, to ví asi každý. Odbourává zábrany a pocit nejistoty, což může být značným přínosem jak pro „ulovení“ opačného pohlaví, tak pro vášnivější a nespoutanější sex. Odhození zábran může ovšem vést i k zanedbání naší morálky, a proto pod vlivem alkoholu častěji dochází k nechráněnému sexu. Tím vzniká nechtěné otěhotnění nebo dochází k přenosu pohlavních chorob, což může být nebezpečné.

Alkoholem ke spokojenému sexu

Australští vědci zjistili, že muži, kteří pijí alkohol například pouze o víkendu, mají o 30 % méně sexuálních problémů jako je erektivní dysfunkce, než abstinenti. Malé množství alkoholu pomáhá mužům k uvolnění a odstranění stresu, a tak jsou schopni podat lepší sexuální výkon.

Ženám alkohol pomáhá podobným způsobem. Stydlivé ženy jsou po požití menšího množství alkoholu sebevědomější a odvázanější. Nemyslí pak na to, zda nevypadají tlustě nebo rozcuchaně, zda jsou sexy a přitažlivé, a proto jsou uvolněnější a tím spíše dosáhnou orgasmu.

Výzkum z roku 2013 zjistil, že pokud spolu páry čas od času popíjí, je menší riziko, že se rozejdou. Ovšem pokud pije žena více než muž, dochází k rozvodu až ve 30 % případů. A mimochodem – podle průzkumu z roku 2009 se až tři čtvrtiny žen před sexem rády napijí.

Všeho moc škodí, včetně alkoholu

Ačkoliv alkohol může být dobrým pomocníkem v posteli, nic se nemá přehánět. Nadměrná konzumace alkoholu před sexem u žen způsobuje lehčí znecitlivění pohlavního orgánu. Proto se pro ženy penetrace stává méně intenzivní a k orgasmu často ani nedojde.

U mužů přemíra alkoholu před sexem může způsobit nekvalitní erekci (v některých případech ani nenastane) a oddálení orgasmu, což se ale dá také považovat za plus. Často však dochází k tomu, že muž vyvrcholení není schopen.

-val-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Alkohol vylepší sex. Odbourá zábrany a utuží vztah”

  1. […] Čtěte také: Alkohol vylepší sex. Odbourá zábrany a utuží vztah […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.