Pivní aplikace Untappd — hodnoťte piva a zjištěte, co pijí vaši přátelé

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo

Co je pivní aplikace Untappd?

Untappd je mobilní aplikace pro nadšence do piva, která slouží k hodnocení, prozkoumávání a sdílení vašich oblíbených piv. Aplikace byla založena v roce 2010 a má miliony uživatelů po celém světě.

Hodnocení a prozkoumávání piv přes Untappd

Hlavní funkcí Untappd je možnost hodnocení a recenze piv. Uživatelé mohou jednoduše zaregistrovat pivo, které právě pijí, a ohodnotit ho podle vlastních kritérií. Tyto recenze se pak zobrazují na profilu uživatele a jsou viditelné pro ostatní uživatele aplikace. Navíc mohou uživatelé prozkoumávat pivní databázi, aby našli nová oblíbená piva nebo objevili nové značky.

Pivní události a místa v Untappd

Untappd také nabízí přehled o pivních událostech a místech. Uživatelé mohou najít nejlepší místa v okolí, kde se dá ochutnat dobré pivo, a také se dozvědět o pivních festivalech a speciálních akcích. Aplikace dokonce umí i poradit, které pivo by k dané události nejlépe sedělo.

Sociální aspekt pivní aplikace Untappd

Untappd je také skvělou platformou pro společné sdílení pivních zážitků s přáteli. Uživatelé mohou sledovat své přátele, vidět, co piju, a posílat si doporučení na dobré pivo. Aplikace také umožňuje vytvářet pivní výzvy a sbírat odznaky za různé pivní úspěchy.

Personalizace a statistiky na Untappd

Untappd nabízí uživatelům také možnost personalizace. Uživatelé mohou například vytvořit seznam svých oblíbených piv nebo sledovat statistiky o svém pití piva. Aplikace také dokáže doporučit další piva na základě uživatelských recenzí.

Výhody pro provozovatele pivnic a pivovarů

Untappd není jen pro pivní nadšence, ale také pro provozovatele pivnic a pivovarů. Aplikace umožňuje pivovarům vytvářet své vlastní profily, na kterých mohou zveřejňovat informace o svých pivech, akcích a novinkách. Provozovatelé pivnic mohou na Untappd přidat svá piva do databáze a získat tak větší viditelnost pro své podniky. Navíc aplikace nabízí možnost propagace pro firmy a umožňuje získávat zpětnou vazbu od zákazníků.

Podpora malých pivovarů aplikací Untappd

Untappd se zaměřuje i na podporu malých a nezávislých pivovarů. Díky aplikaci mají malé pivovary přístup ke globálnímu trhu, což jim pomáhá rozvíjet své podnikání. Uživatelé Untappd mohou objevovat nové nezávislé pivovary, sledovat jejich aktivity a pomáhat tím podpořit jejich růst.

Jak začít s aplikací Untappd

Začít s Untappd je snadné. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout (zde) pro zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Po registraci můžete začít prozkoumávat databázi piv, přidávat svá oblíbená piva a sdílet své zážitky s přáteli. Pokud jste provozovatel pivnice nebo pivovaru, můžete si vytvořit svůj vlastní profil a propagovat své pivo.

Untappd je pro všechny pivní nadšence

Untappd je skvělou aplikací pro všechny, kteří milují pivo a chtějí se dozvědět více o nových pivech a malých pivovarech. Aplikace nabízí mnoho funkcí, jako jsou hodnocení a prozkoumávání piv, objevování nových míst pro pití a možnosti sociálního sdílení s přáteli. Navíc Untappd podporuje malé pivovary a pomáhá jim růst a získat větší viditelnost. Zkuste Untappd ještě dnes a objevte nové úrovně svých pivních zážitků.

-rai-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Comments are closed.