Becherovka Lemond má zřejmě „tajnou“ videoreklamu. Diváci spekulují

Na videoserveru Stream.cz se před několika dny objevila nová osobnost. Říká si „IT Girl“ a na svém profilu má již dvě natočená videa. V každém z nich lze zahlédnout láhev či skleničky s logem Becherovky Lemond…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Na videoserveru Stream.cz se před několika dny objevila nová osobnost. Říká si „IT Girl“ a na svém profilu má již dvě natočená videa. V každém z nich lze zahlédnout láhev či skleničky s logem Becherovky Lemond. V komentářích pod videi někteří z uživatelů spekulují o původu videí. Ti, kteří se vyjadřují pozitivně, mohou být falešní.

První video nese název „Jak NESBALIT holku na baru“, druhé „Proč nemám ráda bodyshot“. Dohromady mají již téměř 130.000 zhlédnutí. Zpracování videí je na relativně vysoké úrovni. Videa lze zhlédnout na Stream.cz

Uživatelé spekulují

Pod každým z videí je již několik desítek komentářů, další stále přibývají. Někteří z diskutujících spekulují, že videa vznikla na zakázku likérky. Nejdále svou teorii dovedl uživatel s přezdívkou burzoaznikralicek, který vytvořil samostatné video s názvem „8 a půl důvodu, proč si myslet, že IT Girl je Fake aneb pohádka o tom, jak Stream dělá ze svých uživatelů pitomce“. Video lze zhlédnout na Stream.cz.

Falešné profily?

Pod videi je ale i velké množství pozitivních komentářů, uživatelé chválí kvalitní zpracování videí i samotnou hlavní aktérku. Při bližším prozkoumání je ale možné zjistit, že nezanedbatelná část těchto komentátorů je na serveru s největší pravděpodobností registrována zcela nově a jediný komentář, který kdy napsali, je právě u videí od IT Girl.

Redakce Alkoholia.cz společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s. kontaktovala již v průběhu včerejšího odpoledne s žádostí o poskytnutí oficiálního vyjádření, odpověď na své otázky ale do této chvíle neobdržela.

-lm-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Becherovka Lemond má zřejmě „tajnou“ videoreklamu. Diváci spekulují”

  1. Honza napsal:

    1. No a co já bych tam lemondku taky dal, aby všichni vyděly že mi chutná

  2. […] Becherovka Lemond má zřejmě „tajnou“ videoreklamu. Diváci spekulují […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.