Becherovka Lemond rozsvítí bary a restaurace

Pokud chcete rozzářit svůj úsměv, nemusíte se vydávat do ordinací zubních lékařů, ale stačí vyrazit do baru na Becherovku Lemond. Můžete narazit na akci, v níž získáte originální svítící předměty, mezi nimiž nechybí ani svítící zuby…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Becherovka Lemond

Pokud chcete rozzářit svůj úsměv, nemusíte se vydávat do ordinací zubních lékařů – stačí vyrazit do baru na Becherovku Lemond. Můžete narazit na akci, v níž získáte originální svítící předměty, mezi nimiž nechybí ani svítící zuby.

Akce bude probíhat omezenou dobu ve stovkách barů a restaurací napříč Českem do konce března letošního roku. Kromě zubů mohou fanoušci Lemondu získat svítící prsten, náušnice či přesnou kopii originálního panáku.

Svítící akce nemá přesné časové ohraničení. Spotřebitelé se s ní mohou setkat na různých místech v různou dobu, což vysvětluje manažer značky Becherovka Lemond Marek Grabovský: „Akce je maximálně flexibilní. Provozovatel baru či restaurace se může rozhodnout, jak dlouho či ve které dny akci uspořádá. Věřím, že kolekce originálních svítících předmětů mladé příznivce Lemondu zaujme.“

V každém baru či restauraci se může lišit i princip získání odměny. Stejné zůstávají dárky, mezi nimiž dominuje kolekce svítících panáků v pěti různých barvách. V kolekci nechybí prsteny, náušnice, náramky či zuby. Mapka provozoven, kde se akce s Lemondem koná, je uvedena na oficiálním webu Lemondu.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Becherovka Lemond rozsvítí bary a restaurace”

  1. Lucie napsal:

    Chtěla bych vědět,jak aktivovat svítící panáky.Nikdo neví,ani v restauraci mi na to nedokázali odpovědět.na internetu jsem také odpověď nenašla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.