Biskupické kaléšek letos již po dvanácté

V sobotu 2. října se uskuteční již 12. ročník festivalu Biskupické kaléšek, oslavy dobrého pití, zejména švestkové pálenky, i dobrého jídla. Samozřejmostí letošního kaléšku bude opět bohatý kulturní program za účasti…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

V sobotu 2. října se uskuteční již 12. ročník festivalu Biskupické kaléšek, oslavy dobrého pití, zejména švestkové pálenky, i dobrého jídla. Samozřejmostí letošního kaléšku bude opět bohatý kulturní program za účasti Heidi Janků, finálová degustace vzorků slivovice, tradiční tombola v hasičské zbrojnici a jistě nezklame ani již tradiční doprovodný sportovní program.

Vzorky švestkové pálenky, které se uchází o vítězství v soutěži, hodnotí sedmi až devítičlená porota. První degustační kola již proběhla, do finále postupuje pět nejlepších vzorků. Veřejná finálová degustace „košt“ se koná v sobotu 2. října přibližně v 15.00 v Biskupicích u Jevíčka ve stodole „Na statku“. Vítězné vzorky budou následně vydraženy ve prospěch Dětského domova v Moravské Třebové.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.