Božkov Mixer jsou nové míchané nápoje v plechovce

Božkov uvádí na trh další novinku: míchané nápoje v plechovce Božkov Mixer ve 3 příchutích – Mixer Tuzemský & Cola, Mixer Vodka & Grapefruit a Mixer Gin & Tonic…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Božkov Mixer

Božkov uvádí na trh další novinku: míchané nápoje v plechovce Božkov Mixer ve 3 příchutích – Mixer Tuzemský & Cola, Mixer Vodka & Grapefruit a Mixer Gin & Tonic. Nápoje budou prodávány pouze v plechovkách o objemu 250 ml. Obsah alkoholu všech variant je 6 %.

Čtěte také: Božkov představil ovocné vodky: s ostružinou a s limetou

Božkov Mixer Tuzemský & Cola obsahuje panák tradičního Božkova Tuzemského doplněný kvalitní colou, dochucenou jemným tónem limety. Božkov Mixer Vodka & Grapefruit obsahuje panák tradiční Božkov Vodky, doplněné perlivým nealko nápojem na bázi přírodní grapefruitové šťávy. Božkov Mixer Gin & Tonic obsahuje panák tradičního Božkov Ginu doplněný kvalitním tonicem, dochuceným jemným tónem okurky.

Božkov Mixer je určený pro přímou konzumaci bez příprav. Lze je snadno vzít kamkoliv s sebou nebo mít v zásobě doma v lednici, až na ně přijde chuť. Prodává se též v multipack balení. Nejlépe chutná dobře vychlazený.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Božkov Mixer jsou nové míchané nápoje v plechovce”

  1. […] také: Božkov Mixer jsou nové míchané nápoje v plechovce Božkov představil ovocné vodky: s ostružinou a s limetou ▼ […]

  2. […] Božkov Mixer jsou nové míchané nápoje v plechovce […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.