Božkov představil ovocné vodky: s ostružinou a s limetou

Božkov uvádí na trh novinku: dvě ovocné příchutě své tradiční Božkov Vodky. Božkov Vodka Limeta a Božkov Vodka Ostružina by již v těchto dnech měly být k dostání v obchodech…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Božkov Vodky - Ostružina a Limeta

Božkov uvádí na trh novinky: dvě ovocné příchutě své tradiční Božkov Vodky. Božkov Vodka Limeta a Božkov Vodka Ostružina jsou již k dostání v obchodech. Dle výrobce chutnají dobře samotné, s ledem a přidat je lze i do míchaných nápojů.

„Sledujeme moderní trendy a nasloucháme tomu, co naši zákazníci chtějí. Jako první český výrobce jsme se vydali cestou plnohodnotných vodek s chutí ovoce. Nové osvěžující příchutě limety a ostružiny jsme vybrali ve velkém spotřebitelském testu z patnácti možných variant,“ uvedl Božkov k novým výrobkům.

Božkov Vodka Ostružina

Základem Vodky Ostružina je tradiční Vodka Božkov, doplněná ostružinovým aroma, které jí propůjčuje lehký ostružinový nádech, aniž by potlačilo chuť původní božkovské vodky. Božkov Vodka Ostružina má 37,5 % obj. alkoholu a prodává se v 0,5l nebo 1l skleněné láhvi.

Božkov Vodka Limeta

Lehký limetový nádech Vodky Limeta je způsoben kombinací limetkového aroma s tradiční božkovskou vodkou. Božkov Vodka Limeta má shodně 37,5 % obj. alkoholu a prodává se v 0,5l nebo 1l skleněné láhvi.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Božkov představil ovocné vodky: s ostružinou a s limetou”

  1. […] Čtěte také: Božkov představil ovocné vodky: s ostružinou a s limetou […]

  2. […] také: Božkov Mixer jsou nové míchané nápoje v plechovce Božkov představil ovocné vodky: s ostružinou a s limetou ▼ […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.