Božkov připravuje nový kávový Tuzemák a hledá jeho název

Jeden z největší českých výrobců lihovin „vyšlechtil“ nový tuzemský rum s příchutí kávy. Na jeho název vypsal soutěž. Do jejího finále postoupily tři názvy: Zlatý, Special a Premium…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Božkov Special, Premium nebo Zlatý?

Božkov Special, Premium nebo Zlatý?

Jeden z největší českých výrobců lihovin „vyšlechtil“ nový tuzemský rum s příchutí kávy. Na jeho název vypsal soutěž. Do jejího finále postoupily tři názvy: Zlatý, Special a Premium.

„Princeznu a půl litru Tuzemáku tomu, kdo navrhne nejlepší jméno pro zbrusu novou a patřičně vylepšenou recepturu již tak skvělého Tuzemáku,“ představil správce facebookové stránky Božkovu soutěž.

„Dlouho jsme testovali, vybírali, přebírali, míchali, vařili, destilovali a chutnali, abychom vám nakonec mohli představit lahodný mok s jemnou příchutí té nejlepší kávy a ještě něčím navíc,“ láká milovníky českého „rumu“ známá firma. Kávová novinka má obsahovat 33 % alkoholu, tedy o čtyři a půl procentního bodu méně než její předek Božkov Tuzemský.

Do finále postoupily tři názvy

„Na základě vašich návrhů a jejich posouzení naší komisí zasloužilých rumopijců se do finále probojovaly tři názvy: Zlatý, Special a Premium. Nyní je na vás, napsat nám, který název se vám líbí ze všech nejvíc a proč,“ vyzval Božkov své příznivce. Hned poté se již spustila diskuse, v které se fanoušci přou, jestli zvolit název „Special“ nebo „Premium“ a na novinku se dle reakcí těší. Zdá se, že název „Zlatý“ je však už ze hry. Objevují se i další reakce. „To nejsou zrovna originální názvy,“ smutní nad finálovým výběrem například fanynka Petra.

Firma již také zveřejnila novou etiketu, která se nijak nevymyká stávajícímu vizuálu. Zlatohnědé etiketě vévodí tradiční loď tentokrát podepřená kávovými zrny.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Božkov připravuje nový kávový Tuzemák a hledá jeho název”

  1. […] Jeden z největší českých výrobců lihovin „vyšlechtil“ nový tuzemský rum s příchutí kávy. Na jeho název vypsal soutěž. Do jejího finále postoupily tři názvy: Zlatý, Special a Premium. Vítěznou variantou a oficiálním názvem nového „rumu“ je Božkov Special. Čtěte také: Božkov připravuje nový kávový Tuzemák a hledá jeho název […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.