Božkov uvádí nové výrobky: „rum“ Spiced a Dry Gin

Stock Plzeň-Božkov rozšiřuje svou nabídku o dva nové výrobky, Božkov Spiced a Božkov Dry Gin. V minulém roce byl Stock Plzeň-Božkov jedním z mála výrobců alkoholu, kterému se navzdory celkovému propadu trhu podařilo svoji pozici posílit…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Božkov Dry Gin a Božkov Spiced

Stock Plzeň-Božkov rozšiřuje svou nabídku o dva nové výrobky, Božkov Spiced a Božkov Dry Gin.

Božkov Spiced je zlatavý nápoj rumového typu. Vyrábí se z pravého třtinového destilátu a tajné směsi exotického koření. „Právě segment rumů a jim příbuzných lihovin je v současné době vysoce dynamickou kategorií slibující růst i do budoucna. Proto jsme se rozhodli náš sortiment rozšířit o značku Božkov Spiced, která si určitě získá popularitu především v kombinaci s colou,“ uvedl marketingový ředitel Stocku Tomáš Tarcala.

Božkov Dry Gin je jemný gin anglického typu. Vyráběn je ze černého albánského jalovce a speciální směsi koření. „Kategorie ginů sice v současné době stagnuje, ale přesto gin zůstává především pro gastronomii nepostradatelný. Proto do něj investujeme,“ odůvodnil zavedení nového výrobku Tomáš Tarcala. Oba nové výrobky budou podpořeny reklamní kampaní v prodejnách, restauracích a na hudebních festivalech.

V minulém roce byl Stock Plzeň-Božkov jedním z mála výrobců alkoholu, kterému se navzdory celkovému propadu trhu podařilo svoji pozici posílit. Nyní tak zaujímá asi 21 % trhu.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Božkov uvádí nové výrobky: „rum“ Spiced a Dry Gin”

  1. […] Božkov Spiced je zlatavý nápoj rumového typu. Vyrábí se z pravého třtinového destilátu a tajné směsi exotického koření. Čtěte také: Božkov uvádí nové výrobky: „rum“ Spiced a Dry Gin […]

  2. […] Božkov uvádí nové výrobky: „rum“ Spiced a Dry Gin […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.