Británie zavádí pro školáky preventivní protialkoholovou kampaň

Preventivní kampaň upozorňující na nevhodnost užívání alkoholu mladistvými je určena pro žáky a jejich rodiče ve Velké Británii. Podnětem k jejímu spuštění byly výsledky průzkumu, který odhalil, že více než polovina mladistvých…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Preventivní kampaň upozorňující na nevhodnost užívání alkoholu mladistvými je určena pro žáky a jejich rodiče ve Velké Británii. Podnětem k jejímu spuštění byly výsledky průzkumu, který odhalil, že více než polovina mladistvých někdy dostala alkohol od svých rodičů. Informaci přinesl britský server Harpers.co.uk.

Výsledky průzkumu, kterého se zúčastnilo na 2400 žáků, prozradily, že 57 procent dětí dostalo alkohol od svých rodičů a 49 procent mladistvých mezi 16 a 17 lety vidělo své rodiče opilé.

Průvodce zahrnuje osmnáctistránkový prospekt určený rodičům a brožurku určenou jejich náctiletým potomkům. Součástí balíčku jsou také tematická videa a speciální webové stránky.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.