Chmelové kapky vylepší pivo. Vymyslela je žena a už je prodává

Nechutná vám pivo? Přidejte si do něj chmelové kapky! To radí Američanka Mickie Reinhart z Lakewoodu, která s tímto novým vynálezem přišla. Nyní již provozuje specializovaný obchod a má další plány…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivní pěna

Nechutná vám pivo? Přidejte si do něj chmelové kapky! To radí Američanka Mickie Reinhart z Lakewoodu, která s tímto novým „vynálezem“ přišla. Nyní již provozuje specializovaný obchod a má další plány.

Mickie nebyla spokojena s chutí levného amerického piva Bud a začala přemýšlet, jak jeho chuť vylepšit. Výsledkem jsou chmelové kapky. Mickie je začala veřejně nabízet a nyní již ve vlastním obchůdku prodává lahvičky s chmelovými kapkami nejen obyčejnými, ale také například s příchutí ovoce, čokolády nebo kávy.

Rozvážet je brzy plánuje do celých spojených států. Zda ovšem chystá distribuci i do Evropy nebo dokonce České republiky zatím není známo.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.