Den Kozla ve Velkých Popovicích nabídne i nefiltrované pivo

Oblíbený Den Kozla se letos uskuteční 8. června 2013 v areálu pivovaru ve Velkých Popovicích. Již 21. ročník pivní slavnosti se ponese v duchu poctivého piva, grilování, a tradičních řemesel…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Velkopopovický Kozel

Oblíbený Den Kozla se letos uskuteční 8. června 2013 v areálu pivovaru ve Velkých Popovicích. Již 21. ročník pivní slavnosti se ponese v duchu poctivého piva, grilování, a tradičních řemesel. Návštěvníci mohou ochutnat rekordní pivní klobásu a další grilované speciality připravované s pivem. Velkým lákadlem bude také pivní specialita – Nefiltrovaný Kozel. Na pódiu vystoupí několik hudebních umělců v čele s kapelou No Name.

Přijďte se do Velkých Popovic odměnit oroseným Kozlem a pochutnat si na grilovaných specialitách připravených na pivě. Více informací na www.kozel.cz.

Minulý ročník Dne Kozla byl rekordní. Na akci přišlo 18 tisíc návštěvníků, na dva tisíce z nich absolvovalo prohlídku pivovaru. Celkem se vypilo přes 150 hl velkopopovického piva. Čtěte podrobněji: Jubilejní ročník Dne Kozla navštívilo rekordních 18 tisíc návštěvníků

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Den Kozla ve Velkých Popovicích nabídne i nefiltrované pivo”

  1. […] Čtěte také: Den Kozla ve Velkých Popovicích nabídne i nefiltrované pivo […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.