Hanácká vodka má Obal roku 2012

Že obal zboží prodává, je stará pravda. Proto se také výrobci snaží neustále přicházet s co možná nejzajímavějšími a nejoriginálnějšími obaly. S těmi nejlepšími za poslední období bylo možné…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Hanácká vodka

Hanácká vodka

Že obal zboží prodává, je stará pravda. Proto se také výrobci snaží neustále přicházet s co možná nejzajímavějšími a nejoriginálnějšími obaly. S těmi nejlepšími za poslední období bylo možné se nyní setkat na české národní soutěži Obal roku. Je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení.

Snaha o originální obaly se vyplatila

Obalová řešení jsou členěna do 8 kategorií, v nichž samozřejmě nechybí ani kategorie nápoje. Letos v pořadí už 18. ročníku soutěže získalo ocenění nejvíce exponátů zrovna v této kategorii, a to rovných sedm. A právě v této šťastné sedmičce patří hned dvě ocenění společnosti GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries. Likérce se tedy rozhodně vyplatila dlouhodobá koncepční práce a snaha o co nejzajímavější obaly na své výrobky.

Regionálními motivy a speciální úprava

Ocenění Obal roku 2012 se dostalo exponátům Hanácká vodka – etiketa a Hanácká – tradice ve skle. V prvním případě porota ocenila zejména tradiční regionální motivy výrobku, jež jsou zobrazeny na etiketě a jasně zvýrazněny i tvarem lahve. Navíc jsou doplněny novodobými typy zušlechtění jako metalická ražba, 3D lak a matno-lesklý efekt.

V druhém případě vyzvedla porota skutečnost, že tu byl při vytváření nové lahve jasný cíl – podtrhnout tradici nápoje a jeho značku. Oproti původnímu tvaru lahve se ten stávající liší svým projmutím v těle a ostrými přechody ramen, jež mají nejen estetické, ale i funkční vlastnosti.

„Nezvyklý a výrobně náročný oválný půdorys s výrazným embossingem v ramenou a se zesílenou patou umocňuje exklusivní vzhled, který řadí Hanáckou mezi značkové vodky na českém trhu. Zvládnutí náročné výrobní technologie dovoluje zvyšovat atraktivitu skleněných obalů jejich tvarovou obtížností. Zachování vysoké kvality výrobku je přitom samozřejmostí,“ zdůraznila hodnotící komise.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.