Herečka Annie Girardotová milovala české pivo

Francouzská herečka Annie Girardotová, která 28. února zemřela ve věku 79 let, podle ředitele hradeckého Klicperova divadla Ladislava Zemana milovala české pivo. Na její návštěvu v Hradci Králové mám nejlepší vzpomínky, byla bezprostřední, řekl Zeman.

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Annie Girardot

Francouzská herečka Annie Girardotová, která 28. února zemřela ve věku 79 let, podle ředitele hradeckého Klicperova divadla Ladislava Zemana milovala české pivo. „Na její návštěvu v Hradci Králové mám nejlepší vzpomínky, byla bezprostřední,“ řekl Zeman.

„Byla skromná, komunikativní, příjemná, velmi drobná, ale obrovský formát. Dá se přirovnat k naší Jiřině Jiráskové. Dvakrát se nám s ní podařilo zmizet před veřejností na pivo, které milovala, neměla problém si u stánku sednout na klobásu,“ řekl ředitel divadla. Girardotová přijela do Hradce Králové na osobní pozvání Ladislava Zemana 28. června 2003 a pobyla tam tři dny.

Zeman zprávu o hereččině úmrtí nese velmi špatně, přestože díky úzkým vztahům s Francií o jejím zdravotním stavu věděl. „Jsem z generace, která viděla všechny její bijáky. Ona nepotřebovala ve filmu kolem sebe kvanta výbuchů a krve a přesto to ve vás zanechalo hluboký dojem, ať byla její role jakákoli,“ uzavřel ředitel Klicperova divadla.

-mdf-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.