Italský alkoholický nápoj spritz nově v českých obchodech

Italský nízkoalkoholický drink začaly letošní rok nabízet i české obchody a e-shopy. Nápoj oranžové barvy a osvěžující nahořklé chuti obvykle podávaný s plátkem pomeranče…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Bestivo Spritz

Bestivo Spritz

Italský nízkoalkoholický drink začaly letošní rok nabízet i české obchody a e-shopy. Nápoj oranžové barvy a osvěžující nahořklé chuti obvykle podávaný s plátkem pomeranče a ledem oslovuje mladé lidi.

„Drink bych přirovnala k ovocným vínům s nahořklým ocasem. Kdybych jej měla zařadit, tak mezi sangriu a vermut typu Martini,“ popsala degustaci spritzu studentka vysoké školy Barbora.

Šumivá specialita z Itálie

Spritz vznikl v Itálii a rychle si získal velkou oblibu, a to zejména v teplých letních dnech na plážích. Jde o drink míchaný na vinné bázi většinou z šumivého vína, vinného moštu, sodové vody a nahořklého aperitivu jako je známý Aperol. Propojením různých chutí vzniká osvěžující perlivý alkoholický nápoj oranžové barvy, který je chutí podobný vermutu a s nahořklým dozvukem.

V regálech některých obchodů nebo spíše v internetových obchodech se objevili zejména tři produkty. Spritzy se obvykle stáčí do sedmičkových láhví s korunkovým uzávěrem. Cenově nejdostupnějším je Bestivo Spritz s téměř sedmi procenty alkoholu. K sehnání jsou i podobné produkty, jako například designově povedený Spriz Mionetto.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Italský alkoholický nápoj spritz nově v českých obchodech”

  1. Beneš František napsal:

    Mám zájem o 12 lahví Italský Bestivo spritz.Kde nakoupit a zakolik.Beneš

  2. Beneš František napsal:

    Dosud jsem nedostal odpověď.Beneš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.