Laciný alkohol má přilákat věřící. Církev otevřela v Římě vlastní bar

Bazilika svatého Ambrože a svatého Karla v centru Říma se stala místem, které má přilákat věřící z řad mládeže. Právě za tímto účelem zde byla před pár dny otevřena hospoda s název „Jan Pavel II.“ s nabídkou levného piva a vína…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Bazilika svatého Ambrože a svatého Karla v centru Říma se stala místem, které má přilákat věřící z řad mládeže. Právě za tímto účelem zde byla před pár dny otevřena hospoda s název „Jan Pavel II.“ s nabídkou levného piva a vína. Informaci přinesl internetový deník Telegraph.

„Chceme mladým lidem poskytnout příležitost k vyjádření, naslouchání, ale také k popití sklenky dobrého pití ve zdravém prostředí,“ přiblížil neobvyklý nápad jeden z organizátorů Maurizio Mirilli.

Interiér podniku je příkladně vyzdoben. Na stěnách lze nalézt nejrůznější náboženské nápisy, jména a citace významných duchovních myslitelů. Zakázán je ovšem tvrdý alkohol, vodku či whisky zde nedostanete. Otevřeno je od čtvrtka do soboty, na programu jsou duchovní konzerty i diskuze o aktuálních tématech.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.