Letní pivní hit Staropramen Cool Lemon z pultů nezmizí

Staropramen bude vyrábět svůj nový nápoj celý rok. Jeho fanoušci tak nemusí mít obavy, že by nebyl k sehnání. Míchaný nápoj na bázi výčepního piva cílený na mladé spotřebitele a ženy slaví na trhu úspěch…

Magazín

Staropramen Cool Lemon

Staropramen Cool Lemon

Staropramen bude vyrábět svůj nový nápoj Staropramen Cool Lemon po celý rok. Jeho fanoušci tak nemusí mít obavy, že by nebyl k sehnání. Míchaný nápoj na bázi výčepního piva cílený na mladé spotřebitele a ženy slaví na trhu úspěch. Již v polovině července zvýšil pivovar jeho produkci.

„Staropramen Cool Lemon nepatří mezi tradiční radlery, tzn. piva míchaná před podáním s limonádou, mezi které je občas nepřesně zařazován. Jeho výrobní postup se od post-mixovaných radlerů liší a využívá také jiný druh nápoje pro mix s pivem. Tím je dosaženo přirozeného spojení chutě piva a chutě citrónu. Staropramen Cool Lemon si tak v podstatě vytvořil svou kategorii piva,“ vysvětlil mluvčí Staropramenu Pavel Barvík.

Pivovar si přesný postup výroby chrání. Pivo obsahuje dvě procenta alkoholu a necelých jeden a půl procenta ovocné složky. Novinka se točila například i na velkých festivalech jako Colors of Ostrava nebo Rock for People. Postupně ji lidé mohli objevovat i ve výčepech restaurací a hospod. Pivovar také rozšířil sortiment o Staropramen Nefiltrovaný (nefiltrované pivo z pšeničného a plzeňského sladu) a Braník 11. Nově stáčí své tradiční pivo do litrových PET láhví.

„V předchozích dvou letech celková spotřeba piva u nás klesala a letos i optimističtější prognózy hovoří o úspěchu, pokud by se tento dvouletý pokles celkové spotřeby aspoň zastavil,“ řekl mluvčí Barvík s tím, že zájem o Staropramen Cool Lemon je v tomto období poklesu o to cennější.

-les-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz ↗
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


brand-745x100-1493717091.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.