Lidé si na internetu ověřili již 84 tisíc lahví alkoholu

Na nedávno spuštěném webu www.certifikacelihovin.cz pod hlavičkou Unie dovozců a výrobců lihovin lidé zkontrolovali původ již 84 tisíc lahví lihovin. Informaci zveřejnil server Marketing a Media…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Destiláty Božkov

Na nedávno spuštěném webu Unie dovozců a výrobců lihovin www.certifikacelihovin.cz lidé zkontrolovali původ již 84 tisíc lahví alkoholu. Informaci zveřejnil server Marketing a Media.

Na webu lze zkontrolovat původ lihovin z produkce 11 tuzemských destilérek od začátku letošního roku na základě zadání kódu na kolku, prodejního kódu EAN a čísla šarže. Web také nabízí rodné listy lihovin vyrobených v roce 2012, které jsou podle webu plně dostačujícími doklady pro prokázání původu zboží v kontaktu s kontrolními orgány.

Od 27. září 2012 je po ukončení prohibice povoleno prodávat alkohol vyrobený před 1. lednem 2012 i bez prokázání původu lihu. U alkoholu vyrobeného v roce 2012, který má 20% obj. alkoholu nebo více, jsou ale doprovodné dokumenty potřeba.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.