Na Den v Budvaru 2011 přišlo rekordní množství návštěvníků

Návštěvnost celodenní akce Den v Budvaru, která se konala v sobotu 10. září, byla v letošním roce rekordní – akce se zúčastnilo kolem 20.000 návštěvníků. Přestože organizátoři měli připraveno 15.000 identifikačních pásků…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Den v Budvaru

Návštěvnost celodenní akce Den v Budvaru, která se konala v sobotu 10. září, byla v letošním roce rekordní – akce se zúčastnilo kolem 20.000 návštěvníků. Přestože organizátoři měli připraveno 15.000 identifikačních pásků, které dostával každý příchozí při vstupu do areálu pivovaru, zásoba těchto pásků byla vyčerpána již kolem 17. hodiny. Organizátoři museli operativně zajistit další pásky. Několik tisíc dalších lidí pak dorazilo ve večerních hodinách na koncerty hlavních hudebních hvězd – rapera Rytmuse, skupinu Arakain a na vystoupení Mira Žbirky.

V provozu bylo 30 výčepů piva, které nabízely celý sortiment piv z produkce Budějovického Budvaru a především nepasterovaný světlý ležák Budweiser Budvar. Během dne proběhlo 36 prohlídek výrobních prostor pivovaru, kterých se zúčastnilo 1800 návštěvníků. Multimediální expozicí „Příběh Budějovického piva“ během 39 prohlídek prošlo dalších 1000 lidí.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.