Na Silvestra si herci divadla Bez zábradlí připili speciální Ballantinkou

Nejen pro herce v divadle Bez zábradlí, ale pro všechny hosty posledního představení roku 2011 jsme připravili přípitek limitovanou edicí skotské whisky Ballantine’s Christmas Reserve, kterou je možné ochutnat pouze na 2 místech v ČR,,,

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Ballantine's - Christmas Reserve

Speciální edice whisky Ballantine's – Christmas Reserve

V divadle Bez zábradlí oslavili Silvestra pracovně. Herci představení Indická banka Dana Morávková, Zdeněk Žák, Josef Carda či Karel Heřmánek mladší odehráli své poslední představení v roce 2011 před zcela vyprodaným sálem. Překvapení v podobě speciálního silvestrovského whisky přípitku si pro ně připravil barmistr Aleš Půta.

K dostání jen na 2 místech v Česku

„Nejen pro herce v divadle Bez zábradlí, ale pro všechny hosty posledního představení roku 2011 jsme připravili přípitek limitovanou edicí skotské whisky Ballantine’s Christmas Reserve, kterou je možné ochutnat pouze na 2 místech v ČR, a to v Hemingway baru a La Casa Havana v Praze,“ řekl barman Aleš Půta. Vánoční speciálka zachutnala i samotným hercům Indické banky. „Je to prvně, co si připíjím něčím, co jsem ještě nepil a nechám se překvapit,“ neskrýval své pocity před přípitkem herec Zdeněk Žák.

Whisky Chivas Regal pro Karla Heřmánka

Karel Heřmánek mladší obdržel navíc speciální personifikovanou lahev Chivas Regal s certifikátem o výjimečnosti. „Když už na to mám certifikát, tak jsem asi opravdu výjimečný,“ pobaveně komentoval ocenění Karel Heřmánek junior. Přípitku se zúčastnili také uznávaný barman a whisky znalec Alexander Mikšovic, Hanka Heřmánková a herci Dana Morávková, Zdeněk Žák a Josef Carda.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.