Nejhezčí pivní etiketu má ležák ze Žatce, nejlepší tácek má pivo Vévoda

Nejhezčí pivní etiketu roku 2011 má Rožmberský ležák z Žateckého pivovaru, nejhezčí pivní tácek má pivo Vévoda z Pivovaru Vysoký Chlumec a nejhezčí pivní korunka zdobí pivo Kocour z Pivovaru Nymburk…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo

Nejhezčí pivní etiketu roku 2011 má Rožmberský ležák z Žateckého pivovaru, nejhezčí pivní tácek má pivo Vévoda z Pivovaru Vysoký Chlumec a nejhezčí pivní korunku vlastní Pivovar Nymburk. Mezi minipivovary má nejlepší pivní etiketu pivo Švihák z Minipivovaru Kunc Hodonín.

Tato a další ocenění byla udělena na 41. setkání sběratelů pivních etiket a pivovarských suvenýrů, které se uskutečnilo o víkendu v Táboře. Informaci přinesl Deník.

Sběratelé vybírali z více než 800 exponátů, z toho připadalo 692 kusů na pivní etikety. V Česku je dle odhadů asi 3500 sběratelů pivních suvenýrů. Kromě etiket nebo pivních tácků sbírají také půllitry, otvíráky, tužky, kalendáříky a další předměty se značkami pivovarů.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.