Největším rizikem za volantem je alkohol, míní veřejnost

Největší bezpečnostní riziko na českých silnicích představují především řidiči pod vlivem alkoholu, popřípadě jiných omamných látek. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu společnosti SANEP, který se zaměřil na rizikové faktory…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Největší bezpečnostní riziko na českých silnicích představují především řidiči pod vlivem alkoholu, popřípadě jiných omamných látek. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu společnosti SANEP, který se zaměřil na rizikové faktory silničního provozu.

Největší část široké veřejnosti (33,4 %) se domnívá, že nejzávažnějším bezpečnostním rizikem silničního provozu jsou řidiči pod vlivem alkoholu či omamných látek. Bezohledné řidiče považuje za největší riziko 16,5 % dotázaných a tzv. piráti silnic vadí nejvíce 5,5 % respondentů. Žádné z dalších možných rizik nebylo uvedeno více než 1,6 % dotázaných.

Internetový průzkum společnosti SANEP byl v průběhu léta 2010 proveden na reprezentativním vzorku 15607 dotázaných ve věkové kategorii 18 až 69 let.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Největším rizikem za volantem je alkohol, míní veřejnost”

  1. […] Čtěte také: Největším rizikem za volantem je alkohol, míní veřejnost […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.