Nová mobilní aplikace na měření alkoholu je ke stažení zdarma

Aplikace Promile.info na základě zadaného množství a druhu alkoholu vypočítá, kdy bude hladina alkoholu v krvi konzumenta opět na nule. Do chytrých telefonů s operačním systémem iOS (iPhone) a Android…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Mobilní alkulačka

Alkulačka Promile.info pro iPhone a Android

Oproti jiným dokáže zohlednit odbourávání alkoholu během jeho konzumace.

Před několika dny dostali odpovědní řidiči do rukou nový nástroj, jak se vyhnout řízení pod vlivem zbytkového alkoholu v krvi. Služba Promile INFO, která pomocí SMS zprávy, wapu nebo internetu informuje především řidiče o orientační hladině zbytkového alkoholu v krvi, představila novou aplikaci.

Alkohol tester do vašich telefonů

Do chytrých telefonů s operačním systémem iOS (iPhone) a Android si novou „alkulačku“ mohou zodpovědní konzumenti alkoholu stáhnout zdarma. Aplikace Promile.info na základě zadaného množství a druhu alkoholu vypočítá, kdy bude hladina alkoholu v krvi konzumenta opět na nule.

Během pár dnů v TOP 5

Na vývoji aplikace se podílel Plzeňský Prazdroj a společnost Vodafone. V čase vánočních svátků a před oslavami příchodu nového roku se aplikace dostala již několik dnů po uvedení mezi pět nejpopulárnějších v nabídce aplikací zdarma pro iPhony.

K používání není třeba internet

Mezi hlavní výhody aplikace patří nezávislost na mobilním signálu či internetovém připojení. Alkulačka Promile.info totiž funguje okamžitě po nahrání do telefonu, které je možné v českém jazyce prostřednictvím App Store anebo Android Market.

Snadné a rychlé ovládání

Aplikace je založená na odborně garantovaných vzorcích Promile INFO, prověřených biochemickou praxí. Oproti dřívějším sms nebo wap verzím nabízí variabilnější použití: uživatel může přidávat požité nápoje přímo na časovou osu, výpočet dokáže zohlednit také odbourávání alkoholu během konzumace. K základní nabídce omezené na 0,5 a 0,3 l piva, 0,1 l vína, 0,04 a 0,02 l tvrdého alkoholu si navíc může uživatel snadno definovat také parametry vlastního nápoje. Součástí aplikace je i tzv. rychloalkulačka, která jednoduše uživateli sdělí, jak dlouho ten který nápoj bude odbourávat.

Na základě dlouholetých zkušeností

„V otázce odpovědné konzumace alkoholu využíváme nejrůznějších prostředků a díky moderním technologiím se nám daří efektivně cílit na řadu zodpovědných konzumentů, kteří nyní získají poměrně přesnou a okamžitou informaci, kdy jejich hladina alkoholu klesne na nulu, a mohou tedy například usednout za volant,“ řekl Jiří Richter, výkonný ředitel občanského sdružení SANANIM, které službu provozuje.

„Naše aplikace je jedinečná v tom, že při jejím vývoji jsme využili našich dlouholetých zkušeností získaných při práci v terénu – přímo v klubech a na velkých hudebních festivalech,“ dodal Jiří Richter.

Na webových stránkách je aplikace k dispozici pod odkazem www.napivosrozumem.cz/mobilnialkulacka-promileinfo.html

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.