Nová pálenice a minipivovar ve Slavkově u Brna otevřou již brzy

Jen několik dní zbývá do otevření nové pálenice ve Slavkově u Brna. Za několik měsíců bude otevřen také nový minipivovar. Oba podniky zajišťuje společnost Destila…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivní lahev

Jen několik dní zbývá do otevření nové pálenice ve Slavkově u Brna. Za několik měsíců zde bude otevřen také nový minipivovar. Oba podniky zajišťuje společnost Destila. Informaci přinesl Vyškovský Deník.

Pálenice již za několik dní

Pálenice je již připravena na zahájení, bude otevřena už v pondělí 15. října. „V pálenici máme dva surovinové kotle, jeden na tři sta a druhý na sto padesát litrů. Třísetlitrový kotel máme jako třetí pálenice v republice plně automatizovaný,“ uvedl jednatel společnosti Destila Jiří Hořava.

Minipivovar počátkem roku

Zahájení minipivovaru je plánováno na začátek příštího roku. Zatím se bude pivo rozvážet jen v sudech. „O lahvování zatím neuvažujeme, vyloučit ho však nemůžu. Pivo budeme samozřejmě čepovat u nás, budeme se ale snažit většinu produkce distribuovat i do dalších restaurací v kraji,“ vysvětlil Hořava. V nabídce minipivovaru má být 11°, 12°, 13° pivo a jeden pivní speciál.

Čtěte také: Trend 21. století: Pivovary se vracejí do měst a obcí

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


One Reply to “Nová pálenice a minipivovar ve Slavkově u Brna otevřou již brzy”

  1. […] Čtěte také: Nová pálenice a minipivovar ve Slavkově u Brna otevřou již brzy […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.