Nové Frisco Bílé hrozny & lotos již v prodeji

Na trh přichází nová příchuť oblíbeného sladového nápoje – Frisco Bílé hrozny & Lotos. Nové Frisco obsahuje navíc stévii a právě díky výtažkům z této rostliny se Frisco Bílé hrozny & Lotos může pochlubit…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Frisco Bílé hrozny & Lotos

Frisco Bílé hrozny & Lotos v láhvi

Na trh přichází nová příchuť oblíbeného sladového nápoje – Frisco Bílé hrozny & Lotos. Nové Frisco obsahuje navíc stévii a právě díky výtažkům z této rostliny se Frisco Bílé hrozny & Lotos může pochlubit až o třetinu nižším energetickým obsahem v porovnání s ostatními Frisco variantami.

Nová příchuť doplňuje stávající varianty Frisco Jablko & Citron, Frisco Dry, Frisco Brusinka a Frisco Černý rybíz.

Nové Frisco Bílé hrozny & Lotos

Marketingový ředitel Grant McKenzie k nové příchuti Frisca uvedl: „Víme, že jedním z nejoblíbenějších drinků mezi ženami zůstává víno. Rozhodli jsme se jim proto nabídnout Frisco s osvěžující příchutí bílých hroznů, kterou jsme doplnili exotickým lotosovým květem. Reagujeme tím na očekávání našich spotřebitelek, které vyhledávají vysokou kvalitu, rády si vychutnávají radosti života, a kterým záleží na tom, jak vypadají. Frisco s obsahem přírodní stévie se může stát velmi zajímavou alternativou k tradičnímu vínu.“

Nízká kalorická hodnota díky stévii

Stévie sladká (Stevia rebaudiana Bertoni) se v poslední době zařadila k oblíbeným sladidlům. Zelená bylina pochází z Jižní Ameriky a má až 300 krát vyšší sladivost než třtinový nebo řepný cukr, ale na rozdíl od něj má téměř nulovou kalorickou hodnotu. Protože se jedná o čistě přírodní látku, vykazuje mnohem lepší vlastnosti než sladidla umělá a nemá žádné vedlejší účinky.

Nové Frisco Bílé hrozny & Lotos podpoří reklama v televizi, v časopisech, na internetu, party v barech a v průběhu roku se Frisco spojí s nejrůznějšími společenskými akcemi.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


2 Replies to “Nové Frisco Bílé hrozny & lotos již v prodeji”

  1. Majda napsal:

    Jojojo …rostlina z Jížní Ameriky ♥ všech příchutí co už Frisco má jsem přepitá .. Už bylo na čase vymyslet zase novou příchuť :)

  2. […] Nové Frisco Bílé hrozny & lotos již v prodeji […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.