Nové ovocné kořeněné destiláty Fusion z Česka jsou světovým unikátem

Nejnovější produkt české destilérky Granette – ovocné destiláty Fusion, doplněné o koření a kus ovoce uvnitř láhve – jsou od května k dostání na českém trhu. Podle výrobce se jedná o světový unikát…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Granette Fusion

Ovocné kořeněné destiláty Granette Fusion

Nejnovější produkt české destilérky Granette – ovocné destiláty Fusion doplněné o koření a kus ovoce uvnitř láhve – jsou od června k dostání na českém trhu. Podle výrobce se jedná o světový unikát. Spojení ovocného destilátu a koření údajně nenabízí žádný jiný výrobce lihovin na světě.

Nový destilát má 30 % obj. alkoholu a prodává se v 0,7l láhvích. Vyrábí se ve třech variantách: Fusion meruňka & máta, Fusion hruška & hřebíček a Fusion švestka & skořice. Na internetu lze všechny tři novinky zakoupit pouze v e-shopu Alkoobchod.cz.

„Destiláty Fusion jsou absolutní novinkou svého druhu na celosvětovém trhu. Fusion je výsledkem dlouhého hledání optimálního spojení vůně a chuti, tradice a moderních trendů, designu a obsahu. Tradiční jemné destiláty jsou doplněny chutí koření skořice, máty a hřebíčku, které dodává unikátní chuť a vůni,“ představila společnost Granette svůj nový přírůstek v sortimentu.

Granette je druhým největším výrobcem alkoholu v zemi. Mezi její vlajkové lodě mimo jiné patří Vodka 42 Blended, Stará myslivecká či ochucené vodky SQUASH.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.