Nové pivo Gambrinus Góóól je již k dostání na stadionech a sportovištích

Na všechny návštěvníky prvoligových stadionů čeká již od nadcházejícího ligového kola překvapení v podobě nového piva Gambrinus Góóól. Název a chuť pomohli vybrat fanouškové českého fotbalu…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo ve sklenici

Na všechny návštěvníky prvoligových fotbalových stadionů a dalších sportovišť čeká již několik týdnů nové pivo Gambrinus Góóól. Název a chuť pomohli vybrat fanouškové českého fotbalu společně s českými fotbalovými reprezentanty.

Po představení Gambrinusu Originál 10° s plnější chutí letos na jaře tak nachystalo nejoblíbenější české pivo další novinku. Čtěte také: Gambrinus přináší vylepšenou Originál 10° s plnější chutí

Vařeno tradičním postupem

Gambrinus při výrobě nového Góóólu využil své pivovarnické znalosti, tradiční varní postupy a české suroviny včetně vyhlášeného žateckého chmele. Stejně jako v případě ostatních piv rodiny Gambrinus se tak jedná o typické české pivo s plzeňským původem, a proto také ponese Chráněné zeměpisné označení České pivo.

Do příprav se zapojila i veřejnost

Na přípravě nového piva se významně podílela veřejnost. „Gambrinus do svých aktivit vždy zapojuje své příznivce. Proto pro nás bylo naprosto přirozené, že jsme je i v tomto případě pozvali, aby nám pod vedením našich zkušených sládků pomohli vybrat chuť nového piva. Jakmile jsme zvolili opravdu unikátní a skvěle vyladěné pivo, zaměřili jsme se na jeho název. A kdo jiný by jej měl vybrat než samotní fanoušci a fotbalisté, kteří jsou k tomu ti nejpovolanější,“ řekla Adriana Jahňáková, marketingová manažerka Plzeňského Prazdroje.

Vybírala se chuť i název piva

Zástupci veřejnosti v Plzni vybírali ze tří variant, které připravili plzeňští sládci a svým charakterem a chuťovým profilem se hodí do rodiny Gambrinus. Z nich byla vybraná vítězná varianta piva, která se vyznačuje vyšší hořkostí a příjemným chmelovým aroma po žateckém chmelu.

Důležitým krokem při cestě ke vzniku nového piva bylo hledání originálního názvu. Ze soutěže na Facebooku vzešlo deset nejzdařilejších návrhů, z těch finální název vybrali fotbaloví reprezentanti. Gambrinus Góóól, jednoduchý a výstižný název piva určeného na sportoviště zástupce pivovaru přesvědčil.

Nový Gambrinus Góóól byl na první fotbalové stadiony distribuován již v srpnu, prodává se pouze v čepované formě a jeho cena bude stejná, jakou zaplatili fanoušci za pivo Gambrinus, které bylo na stadiony dodáváno doposud.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.