Nový minipivovar a pivní lázně vzniknou na Severní Moravě

Na Severní Moravě v Branné vznikne v horizontu měsíců nový minipivovar a pivní lázně. Zařízení bude umístěno ve sklepení již fungující Restaurace Kolštejn…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo ve sklenici

Na Severní Moravě v Branné vznikne v horizontu měsíců nový minipivovar a pivní lázně. Zařízení bude umístěno ve sklepení již fungující Restaurace Kolštejn.

Čtěte také: Nová pálenice a minipivovar ve Slavkově u Brna otevřou již brzy

„Začali jsme s výstavbou nové přístupové cesty do sklepení naší restaurace. Práce, která potrvá minimálně do konce roku, v konečném důsledku přinese restauraci Kolštejn další prim, kterým bude vlastní pivovar se stáčírnou. V další fázi navážeme na wellness služby sousedící budovy relax centra, kde budete moci využít dalšího pilíře našich wellness služeb, tentokrát pod označením Pivní lázně,“ prozradil ředitel centra Kolštejn Tomáš Drápal s tím, že nyní vyhlásilo zařízení soutěž pro širokou veřejnost o oficiální název nového piva budovaného Kolštejnského pivovaru. Do konce letošního roku mohou soutěžící posílat své návrhy. „Na výherce je připravený víkendový wellness pobyt s názvem Keltský paket pro dvě osoby. Své návrhy posílejte na soutez@relaxkolstejn.cz,“ vyzval ke kreativitě a dobrým nápadům Tomáš Drápal.

Čtěte také: Trend 21. století: Pivovary se vracejí do měst a obcí

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.