Ohlédnutí: pivní Barcamp u Brna vtáhl účastníky do tajů zlatého moku

Barcampy jsou akce v Česku v poslední době časté a leckým známé. Jde o prostou myšlenku zapojit lidi do konverzace o daném tématu, většinou se týkající informatiky, internetu a marketingu …

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Pivo ve sklenici

Barcampy jsou akce v Česku v poslední době časté a leckým známé. Jde o prostou myšlenku zapojit lidi do konverzace o daném tématu, týkajícího se zpravidla informatiky, internetu či marketingu. Také zde můžete poznat spoustu nových tváří a třeba i nějakou tu spřízněnou duši. Rosický pivní Barcamp tuto myšlenku však pojal úplně z jiné stránky a rozhodl se pro zaměření na odlišné téma – na pivo.

Akce se konala 5. října 2013 v Rosicích u Brna. Pro zájemce byl sestaven zajímavý program, který rozhodně stál za to. Samozřejmě proběhlo několik sérií přednášek na témata pivní poezie a pivní satira, pivní marketing, pivní architektura, pivní stezky a projekty vzniklé u piva, následováno výtečným obědem s pivem v ruce, procházkou po bývalém pivovaru a finální afterparty, kde samozřejmě teklo pivo jen proudem.

-jar-

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.