Pančovaný alkohol je stále na trhu, má již 28. oběť

Na českém trhu s lihovinami lze zřejmě stále nalézt nebezpečný alkohol. Dnes bylo zjištěno již 28. úmrtí na otravu nebezpečným alkoholem. Obětí se stal muž z obce Boršice u Blatnice na Uherskohradišťsku…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Lahev

Na českém trhu s lihovinami lze zřejmě stále nalézt nebezpečný alkohol. Dnes bylo zjištěno již 28. úmrtí na otravu nebezpečným alkoholem. Obětí se stal muž z obce Boršice u Blatnice na Uherskohradišťsku. V nemocnicích se stále léčí dalších 10 lidí. Informace zveřejnil server Aktuálně.cz.

„Tento případ potvrzuje, že je stále nadevše aktuální varování, aby lidé nepili alkohol, který není opatřen kolkem a o jehož původu nemají dost informací,“ poznamenala krajská policejní mluvčí Jana Macalíková.

Kontroly pokračují, vláda jedná

Policie stále pátrá po podezřelém alkoholu. Ministerstvo zdravotnictví a vláda zvažuje postupy, jak předejít dalším otravám pančovaným alkoholem. Posledním vzkazem ministra zdravotnictví Leoša Hegera z dnešního dne je doporučení, aby alkohol, jehož původem si veřejnost či obchodníci nejsou jisti, zatím nebyl vyléván. Krizový štáb, který se dnes sešel, také projednával zákaz prodeje tvrdého alkoholu na stáncích a v automatech a další opatření. Definitivní stanovisko ale vydáno nebylo.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.