Pivo Rebel je nově k dostání i v nealkoholické variantě

Zatímco spotřeba piva v České republice klesá, nealkoholické pivo se těší zájmu spotřebitelů a získává si stále více příznivců. Havlíčkobrodský pivovar se rozhodl po více než roční přípravě vyrábět své vlastní nealkoholické pivo Rebel…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Zatímco spotřeba piva v České republice klesá, nealkoholické pivo se těší zájmu spotřebitelů a získává si stále více příznivců. Havlíčkobrodský pivovar se rozhodl po více než roční přípravě vyrábět své vlastní nealkoholické pivo Rebel.

„Na trhu je nyní opravdu velké množství značek piv, ale ne každý pivovar vyrábí své nealkoholické pivo. Variantu výroby a stáčení nealkoholického piva v jiném pivovaře pod naší značkou jsme zavrhli,“ vysvětlil dlouhé přípravy výroby v Brodě Jiří Hušek, ředitel pivovaru. Sládek pivovaru Libor Čech dodává: „Už od srpna mohli někteří lidé spolupracující s havlíčkobrodským pivovarem získat vzorek nealkoholického piva Rebel, my jsme se snažili jejich připomínky promítnout do receptury.“

Havlíčkobrodskému pivovaru se i přes pokles spotřeby piva v České republice daří zvyšovat nejen výrobu, ale i prodej. „Náš růst je v řádech procent, a to zejména na tuzemském trhu v sudovém pivě,“ uvádí Milan Janírek, vedoucí prodeje pivovaru. Některé pivovary se v této velmi složité době rozhodly, že nebudou poskytovat data o svých prodejích, ale přesto je zřejmé, že spotřeba piva v ČR v tomto roce klesne o více než 10 %. „Havlíčkobrodský pivovar je jeden z posledních nezávislých pivovarů v České republice a ve své kategorii jediný, který i přes tento nepříznivý vývoj významně zvyšuje tržní podíl v gastronomii,“ zdůrazňuje Milan Janírek.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.