Pivo s brčkem v sáčku má v Americe kladné reakce. V Česku by neuspělo

Americký pivní trh se rozrostl o novinku – pivo v sáčku s brčkem. Prorazit s ním se rozhodla firma PPi Technologies a podle prvních reakcí konzumentů má novinka naději na úsp…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  
Beer On The Go

Pivo v sáčku Beer On The Go

Americký pivní trh se rozrostl o novinku – pivo v sáčku s brčkem. Prorazit s ním se rozhodla firma PPi Technologies a podle prvních reakcí konzumentů má novinka naději na úspěch. Informaci přinesl portál iDNES.cz.

Novinka byla trefně pojmenována „Beer On The Go“ (pivo na cestu) a je k dostání výhradně přímo z pivovaru. V běžných obchodem novinka zatím není k dispozici. „Náš nový obal je určen pro aktivity venku, kam se nehodí nosit s sebou sklo,“ propaguje firma nový obal na svém webu.

Reakce zákazníků jsou zatím poměrně pozitivní. „Perfektně se to hodí na pláž,“ napsal například jeden z fanoušků na Facebooku. V Česku by se ale obal pravděpodobně neuchytl. „Pro českého pivaře je to nepředstavitelná degradace, takže tento způsob balení piva v našich zemích příliš šancí nemá,“ uvedl Václav Doležal z České obalové asociace pro iDNES.cz.

Zdroj obrázku: PPiTechnologies.com

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.