Polotmavé 21° Svatováclavské pivo z Velkého Března ochutnáte již dnes

Už dnes se roztáčí pípy se Svatováclavským pivem, 21° speciálem z pivovaru Velké Březno. Pivo typu Doppelbock, které bylo uvařeno k uctění svátku patrona českých zemí svatého Václava…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Svatováclavský Doppelbock

Právě dnes 28. září se roztáčí pípy se Svatováclavským pivem, 21° speciálem z pivovaru Velké Březno. Pivo typu Doppelbock, které bylo uvařeno k uctění svátku patrona českých zemí svatého Václava, se začne ve vybraných restauračních zařízeních v celé České republice prodávat od středy 28. září do vyprodání zásob.

Svatováclavský speciál je polotmavé spodně kvašené pivo s výraznou ale jemnou hořkostí dosaženou použitím českých aromatických a hořkých odrůd chmelu. Jeho obsah alkoholu činí 9,5 %.

Celkem se bude prodávat v 1500 restauračních zařízeních v celé České republice. Majitelé a provozovatelé je označí plakáty, nálepkami na dveřích, stojánky na stolech a plaketami na pípách, takže štamgasti bezpečně najdou místo, kam si na Svatováclavské pivo zajít. Seznam všech restauračních zařízení, kde budou Svatováclavský speciál čepovat, je také vyvěšen také na webu www.svatovaclavskepivo.cz.

Čtěte podrobněji: Speciální Svatováclavské pivo oslaví patrona české země i letos

Svatováclavský speciál má i Černá Hora

Vedle pivovaru ve Velkém Březně připravila pivní speciál k uctění sv. Václava také Černá Hora. Jedná se o pšeničné svrchně kvašené 13% pivo. Ochutnat jej můžete od úterý 27. září v 500 restauračních zařízeních po celé republice. Čtěte také: Svatováclavské pivo z Černé Hory narazí hospodští už v úterý 27. září

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.