Pšeničný Primátor Weizenbier je nejlepším pivem světa

Pšeničné pivo Weizenbier z Náchodského Primátora se stalo absolutním vítězem jedné z nejprestižnějších degustačních soutěží světa World Beer Awards pořádané v Londýně…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Primátor Weizenbier

Pšeničné pivo Weizenbier z Náchodského Primátora se stalo absolutním vítězem jedné z nejprestižnějších degustačních soutěží světa World Beer Awards pořádané v Londýně.

Tvrdá konkurence 600 vzorků

V tvrdé konkurenci z téměř 600 vzorků piv z více jak 30 zemí se po čtyřkolové degustaci, kde degustátoři testují piva naslepo, dostal Primátor Weizenbier na samotnou špici. Jedná se o naprosto ojedinělý a obrovský úspěch. Objektivita soutěže je dána přítomností degustátorů z celého světa, kteří postupně vyhodnocují nejlepší piva od jednotlivých kategorií v rámci regionů, až v závěrečném finále zvolí nejlepší pivo napříč kategoriemi ze všech zúčastněných vzorků.

„ … naprosto fantastický úspěch, který se nám jen těžko podaří ještě zopakovat, navíc v kategorii pšeničných piv, která jsou dominantou především německých pivovarů. Je to pro nás takové pohlazení, že naše dlouhodobá snaha obohatit český trh o netradiční piva je postavena na poctivém pivovarském řemesle, …“, komentoval úspěch Josef Hlavatý, ředitel pivovaru Primátor.

„Fantastická chuť a plnost“

„ … svůdná vůně, … fantastická chuť a plnost, … čistý, osvěžující, … dobře vyvážená sladkost a hořkost s dlouhotrvajícím aromatickým dozníváním, …“, to jsou jen útržky z oficiálního hodnocení Weizenbieru z Náchoda od profesionálních degustátorů.

Radost má z dosaženého úspěchu také manažerka exportu Romana Jansová, která se s námi podělila o své dojmy: „Hlasy na vítězství Weizenbieru od našich zahraničních partnerů jsou výborné, pochvalné a upřímně radostné. Je to povzbuzení nejen pro nás, ale také pro naše odběratele. Současně při vstupu na nové trhy bude celkové vítězství ve WBA bráno jako to nejlepší doporučení.“

Prestižní World Beer Awards

Soutěž World Beer Awards je společností Paragraph Publishing pořádaná od roku 2007. Organizátoři vybírají z přihlášených značek piva a současně nominují nezávislou odbornou degustační porotu. Nejprve se uskuteční samostatná regionální kola pro Evropu, Ameriku a Asii, teprve poté následuje celosvětové kolo pořádané ve Velké Británii.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.