R. Jelínek uvedl na trh nové netradiční destiláty, stávajícím změnil balení

Moravský výrobce lihovin Rudolf Jelínek provedl razantní změnu v designu netradičních destilátů. Stávající láhev byla nahrazena oblíbeným budíkem o objemu 0,2l, který je vkládán do nově střižené krabičky…

Magazín


  Horký tip č. 1: Koupit 🍾 ALKOHOL online přes e-shop Alkohol.cz  
  Horký tip č. 2: Koupit 🍃 KRATOM online přes e-shop AdamKrupa.cz  

Moravský výrobce lihovin Rudolf Jelínek provedl razantní změnu v designu netradičních destilátů. Stávající láhev byla nahrazena oblíbeným budíkem o objemu 0,2l, který je vkládán do nově střižené krabičky. Mezi netradiční destiláty, kterých se změna dotkne, patří například Jahodovice, Borůvkovice, Oskerušovice, Kdoulovice nebo Moravská jadernička.

Řadu netradičních destilátů obohatily v souvislosti se změnou balení také dva nové unikáty – Trnkovice (z planě rostoucích keřů trnky) a Mirabelkovice (z divoce rostoucích plodů mirabelek). Naopak Douglasku, Bez černý, Černý jeřáb a Lískový oříšek v nové podobě nenajdete.

Partner portálu:

Díky Alkohol.cz jste si mohli přečíst tento článek — prosím podpořte nákupem v obchodě Alkohol.cz tento portál ALKOHOLIA.CZ a přečtěte si další skvělé články o alkoholu v budoucnu — mnohokrát Vám děkujeme:

Nakoupit v obchodě Alkohol.cz  
a podpořit tak ALKOHOLIA.CZ


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.